Müziği bırakıyor mu? ‘Her şeyimi bu albüme verdim’

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları ‘Gigli’ filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

İkili, 2021’de ise kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

YENİ ALBÜM GELİYOR

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü çiftten Jennifer Lopez, şimdilerde yeni albümü 16 Şubat’ta hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Lopez, 2002’de çıkardığı ve kariyerinin dönüm noktalarından olan ‘This Is Me… Then’in 22. yılında duyurduğu yeni albümüne, ‘This Is Me… Now’ adını verdi.

Yeni albümünün son albümü olabileceğini sinyallerini veren ünlü isim, “Açıkçası yeni bir albüm yapıp yapmayacağımdan emin değilim” diyerek, albümünün çok özel olduğunu ve adeta bir ‘koleksiyon parçası’ niteliği taşıyacağını söyledi.

“BENİM İÇİN BİR DÖNEMİN SONU”

Ünlü isim, şöyle konuştu:

Benim için bir dönemin sonu ama aynı zamanda yeni bir dönemin başlangıcı gibi hissediyorum. Bu yüzden asla asla demem ama her şeyimi bu albüme verdim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x