Survivor’da Acun Ilıcalı çileden çıktı, sandalye fırlattı! ‘Siz ne istiyorsunuz?’

TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan Survivor All Star, başından beri izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Program, ilk bölümünden itibaren süregelen heyecan ve gerilim dolu atmosferiyle, reytinglerde zirvede.

Birbirinden güçlü yarışmacıların final için kıyasıya bir mücadele verdiği programda, kırmızı ve mavi takımlar her hafta ada hayatına devam edebilmek için kıyasıya mücadele ediyor.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI GÜNDEM OLDU

6 Şubat akşamı 27. bölümüyle ekranlara gelecek Survivor’ın yeni fragmanı gündem oldu.

ACUN ILICALI’NIN ÖFKESİ DAMGA VURDU

Tanıtımda; tartışmalarla geçen dokunulmazlık oyunu sonrası Acun Ilıcalı’nın konseyde öfkelenmesi ve “Siz ne istiyorsunuz?” diye bağırması dikkat çekti.

SANDALYE FIRLATTI

Çileden çıkan Ilıcalı’nın oturduğu koltuğu fırlatması gündem oldu. Konseyde yaşananlar ve Acun Ilıcalı’nın neden çileden çıktığı merak konusu oldu.

MAVİ TAKIM DOKUNULMAZLIĞI KAZANDI

Öte yandan Survivor All Star’ın 26. bölümünde; dokunulmazlığı mavi takım kazandı. Kısa bir konuşma yapan Yağmur “Bir dokunulmazlık kaybettikten sonra hırs ve motivasyonla geri dönen bir Mavi Takım oldu. Aslında bu takım benim de kendi ayağıma kalkmamı sağladı. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Karşı takıma da geçmiş olsun” dedi.

EN ÇOK İSMİ YAZILAN MUSTAFA KEMAL OLDU!

Eleme adayı için oylama yapan kırmızı takımda da en çok ismi yazılan Mustafa Kemal oldu.

SURVİVOR’DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Pınar Saka-Kardeniz Kılıç düellosunun kazananı Pınar Saka oldu. Aysu Keskin-Berna Canbeldek düellosunun kazananı Berna Canbeldek oldu. Pınar ve Berna, adada kalmayı garantiledi.

Berna ve Pınar eleme adaylığında çıktı. Aysu ve Kardeniz ise eleme finalinde tekrar yarıştı. Kaybeden isim ise Kardeniz oldu. Kardeniz duygu dolu bir konuşmayla adaya veda etti.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x